OWK Founding Principles

OWK KURULUŞ İLKELERİ

OWK anaerkil monarşi ilkesi üzerine kurulmuş özerk bir devlettir.1 Haziran 1996’da şimdiki lideri Kraliçe I.Patricia tarafından kurulmuştur.

OWK kadının her zaman,her yerde ve herşeyde erkek yaratığa göre üstün olduğu temel ilkesine göre yönetilir..

OWK’daki bir kadın reddedilemez kölelere sahip olma ve onları kullanma hakkına sahiptir.OWK sınırları olmayan bir ulustur ve ulaştığı yerleri Dünya üzerinde herhangi bir yere kadar genişletebilir..

OWK’nın başkenti ve ve kraliçenin konutu Çek Cumhuriyeti’nin Black City şehrinde bulunan Area of the Queen’s Palace’tır.

OWK kendi kanunları ve düzenlemeleri ile yönetilen gerçek bir devlettir ve kendi pasaportu, para birimi, polis kuvveti, mahkemeleri ,devlet bayrağı ve Devlet marşı bulunmaktadır.

OWK’DA SOSYAL SINIFLAR VE POLİTİK YAPI

OWK tek başına ve sınırsız yetkilere sahip Queen I. Patricia tarafından yönetilir..

Kraliçe yasaları ve diğer yasal normları belirler ve değiştirir, ve OWK’yı Yüksek Yönetim Ofisi ( the Office of the Supreme Administrator ), Kraliçe Mahkemesi ( The Queen’s Court ) ve Kraliçe Muhafızları (The Queen’s Guard) aracılığıyla yönetir..

OWK’da üstün ve yönetici sosyal sınıf ,Dünya’nın çeşitli yerlerinden olan OWK’nin özgür Lady Citizen’ları olan Yüce Leydiler’in (Sublime Ladies) oluşturduğu Asalet (Nobility) sınıfıdır.. Seçilmiş Yüce Leydiler ( Selected Sublime Ladies) ,Kraliçe tarafından yargı ya da devlet yönetim görevlerine ve/veya kendi ülkesinde OWK’nın temsilciliği ya da resmi büyükelçiliği’ne atanabilir..

Yüce Leydiler yeni yasa tasarıları sunabilir ve OWK’daki etkinliklerde aktif rol alabilirler..Ana görevleri Mutlak Anaerkillik ( Absolute Matriarchy ) düşüncesini ve erkek yaratığın köleleştirilmesi pratiği fikrini yaymaktır.

Kraliçe’nin kulları ( The Queen’s subjects) OWK’da bir alt sınıf oluştururlar.Bunlar gönüllü olarak yaşamlarını OWK yasaları ve ilkelerine uygun sürdürmeye karar vermiş ve OWK Kraliçesi’ni
kendilerinin üstün yöneticisi olarak tanımış erkek yaratıklardır.Bu yaratıklar kısmen seyahat etme,özel mülk edinme ve özel mülkle uğraşma, çocuk sahibi olma, iş ve şirket değiştirme ve fikir açıklama özgürlüklerine sahiptirler.Ancak kullar Kraliçe’ye vergi ödemeli,onun kanunlarına ve kararnamelerine itaat etmelidirler ve tüm Kadınların aşağısında bulunan bir alt sınıfa mensup oldukları gerçeğine saygı duymak zorundadırlar.

En aşağı sosyal sınıf – normal çiftlik hayvanı seviyesinde olan -kölelerden meydana gelir.Bu yaratıklar tüm hak ve özgürlüklerini devretmişlerdir ve Leydi Sahipleri’nin (Lady Owners) özel mülkiyetidirler.Köleler devlet kölesi (Kraliçe’nin malvarlıklarıdır) ve kişsel köleler (Leydilerin özel mülkü) olarak ayrılırlar.

OWK’NIN AMACI

OWK’nın amacı, mümkün olduğu kadar fazla erkek yaratığı Üstün Kadınlar’ın sınırsız idaresine almak ve topraklarını olabildiğince genişletmektir.Bu amacın aşamalı gerçekleştirilmesindeki son netice Mutlak Anaerkillik (Absolute Matriarchy) ‘i tek geçerli sosyal düzen olarak sunmaktır..

Reklamlar

2 comments so far

 1. kemal on

  i am a slave
  please i wanting your inlet the Office of the Supreme Administrator
  please
  i am a slave

 2. kemal on

  please


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: