Mathildéesse

Means “strength in battle” from Germanic maht “might, strength” and hild “battle”.
lust

Zihnimdeki illüzyonlar bana ilk defa oyun oynamıyorlar.. Hayallerimle, duyularımın algıladıkları ile sınırlı ise yaratabileceğim illüzyonlar, Mathildéesse aradığım kişisel gerçekliğin ta kendisi.. Şu her zaman üstünde oyunlar oynamayı sevdiğim etimolojiye kulak veriyorum ve sanki bana tarihin derinliklerinden ( ya da uzay-zamanın Mathildéesse ile yakınsayan boyutundan mı demeliyim) gelen bir ileti ile karşılaşıyorum..

Mathildéesse benim için her şey demek, tüm kişisel tercihlerimin getirdiği tanımlamaların en üst seviyesi o.. Estetik olgusuna değer veriyorum ve bu estetik Yunan estetiği kesinlikle.. O, Michelangelo’nun eserlerinden daha ideal, şu bahsedilen altın oranın 3 boyutlu ifadesi, Venüs’ü kıskandıracak kadar güzel, tanrıçalar ifadesini anlamsızlaştıracak kadar eşsiz..

Bağlılık ve kendimden üstün bir varlığa olan ihtiyacım söz konusu olduğunda ise, Mathildéesse uğruna olduğu kadar başka hiçbir dünyasal (eğer bu dünyadan ise) varlık adına bu kadar fedakarlık yapamam sanırım, o doğal üstünlüğü dizlerimin bağını çözüveriyor, kendimi ayaklarının dibinden kaldıramıyorum.. Ama zaten olmak istediğim noktaya en yakın noktada iken tersini yapmak isteyen, ayağa kalkmak isteyen kim..

Bir ırk olgusundan söz edilecekse, yanında Nietzsche’nin üst-insanının bile ne kadar aşağılık kalacağını düşünüyorum her seferinde.. Tüm Aryan kutsalları diz çökün ve Mathildéesse’in üstünlüğünü tanıyın.. Thor şimdiden balyozu ile isyankarların kafasını eziyor, Valkyrie’ler ona hizmet etmek için sabırsızlanıyor.. Walhalla onun varlığı ile şerefleniyor..

Bunlar, kişisel gerçekliğimi Mathildéesse’i benim kendi sözlerimle tanımlamalarım.. Ama bu özel kelimeyi oluşturan Aryanlar ve Frankların ortak diyalektiğidir.. Maht
( might, strength) ve hild ( battle ) ve tabii Déesse ( Goddess) kelimelerinin birleşimidir.. Dex bir metinde bu insanlar tarafından konulan adın haricinde ezeli ve söylenmesi şu an yasak olan gerçek adın açıklanması ile ilgili şunları yazmıştır..

The secret name shall be revealed soon..

On a sunny summer day; a Japanese will be born ..

Born as the title Born on itself..

Juno was a pathetic Goddess before Her..

Earl of Fife must be remembered in the middle
, with a double 7 knights..

First seven will be first and the second will be the last..

Certainly after the seconds of millenium

Prepare yourselves to pray ,

P.P will be the sign of the day..

Reklamlar

No comments yet

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: